הורוסקופ שבועי

Weekly-Horoscope1כיום קשה מאוד למצוא הורוסקופ שבועי, הסיבה העיקרית לכך היא חוסר הפופולאריות של הורוסקופ מהסוג הזה. היתרון הגדול שלו בשונה מאסטרולוגיה יומית זה שאתם ברוב המקרים תזכרו מה שקראתם באותה אסטרולוגיה שבועית – כאשר לרוב באסטרולוגיה יומית שוכחים את מה שקראתם, והדבר יהיה רלוונטי רק לשעות הקרובות. אם אתם מחליטים לבדוק מה עומד להתרחש בשבוע הקרוב, מוטב שתקראו אך ורק את המידע הקשור למזל שלכם. בחלק מהמקרים אנשים חושבים כי הורוסקופ שבועי יכול לספק מידע כללי, ונוטים לקרוא יותר מאת התחזית למזל שלהם – סיטואציה שכזאת עשויה להכניס אתכם לבלבול, וברוב המקרים לא תזכרו בכלל אילו מהדברים שקראתם באותה אסטרולוגיה שבועית היו קשורים למזל שלכם – ואילו מהדברים היו קשורים למזלות האחרים.

הורוסקופ שבועי מאפשר לכם לדעת קצת יותר דברים מאשר תחזית אסטרולוגית יומית, כוכבי הלכת זזים יותר במהלך השבוע וכך בעצם ניתן לחזות ביותר שינויים במצבי הרוח או בדעות המשתנות אצל כל מזל. אצל חלק מהמזלות השינוי יהיה יותר מורגש, ואילו אצל האחרים השינוי יהיה מזערי – אך תמיד תוכלו לחזות בשינוי. אסטרולוגיה שבועית תוכל להקל עליכם, ולספק לכם את כל המידע שאותו אתם שואפים לקב מבלי שתצטרכו להישאר בחוסר וודאות או במתח. ברוב המקרים תוכלו למצוא הורוסקופ שבועי באתרים העוסקים באסטרולוגיה, או בעיתוני סוף השבוע שם מידיי פעם יוצא תור מיוחד המוקדם כולו לתחזיות אסטרולוגיה שבועיות – כך שהידע זמין כל כך, אין סיבה שלא תהיו בעובי הקורה ותדעו בדיוק מה עומד להתרחש איתכם בשבוע הקרוב. אסטרולוגיה שבועית יכולה לכוון אתכם בכל הקשור להחלטות שלכם – תוכלו להחליט אם השבוע הקרוב יכול להיות שבוע של התחלות חדשות, או שמנגד עדיף להימנע מכל סוג של שינוי בשבוע החולף.

אם אתם רוצים לקבל הורוסקופ שבועי מדויק כלפיכם, תהיו חייבים לפנות אל אסטרולוג מוסמך על מנת שיבנה לכם מפה אסטרולוגית – מפה אסטרולוגית תהיה בנויה על פי הקריטריונים שלכם וכך בעצם רמת הדיוק תהיה גבוהה יותר. אם תחליטו כי בכל זאת אתם מעדיפים לקרוא אסטרולוגיה שבועית באתרי אינטרנט או בעיתונים, מוטב שתיקחו את חלק מהמידע בנינוחות. בחלק מהמקרים המידע שתקבלו באותם מקומות יהיה כללי, ולא יעמוד בקנה מידה אחד עם האופי שלכם או עם האישיות שלכם. בסופו של דבר לא מדובר במדע, וכמו בכל דבר גם כאן יש סטיות לכאן או לכאן.


מספר הצפיות בעמוד זה: 88,114
3/5 - (1 vote)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

תפריט נגישות