הורוסקופ תשפ”א

הורוסקופ תשפ”אעל פי הורוסקופ תשפ”א אנחנו נהיה עדים לשינוי משמעותי נוסף בזרימת הזמן. כן, שנת תש”פ עוזבת אותנו ומפנה את מקומה לשנת תשפ”א. אסטרולוגים מצפים שבחודשי האביב יהיה כבר חיסון נגד הנגיף קורונה העולם יחזור להיות עוד פעם כפי שהיה קודם.לדבריהם של האנשים הכי חכמים בכל הזמנים, שינוי הוא חוק הטבע האוניברסאלי והישן צריך לפנות את מקומו לחדש. בצורה זו הדברים מסתדרים וממשיכים הלאה. למרות שכפי הנראה על פי הורוסקופ תשפ”א זמנים טובים לפנינו, אך תמיד ישנם דברים שאולי אינם בשליטתנו ואולי נצטרך להיות מודעים יותר לכך. זו הסיבה שאנחנו כאן כדי לעזור להם בתחזיות האסטרולוגיה שלנו לשנת תשפ”א. על פי אסטרולוגיה תשפ”א שנה זו אמורה להביא לשינויים חיוביים עבור כל המזלות, כלומר תביא אווירות טובות ואושר לאנשים בכלל.
למרות שיהיו גם היבטים אפלים של שנת תשפ”א, אנחנו נוכל לנהל את המצב אם תנקוט בצעדים מתאימים. בשנת תשפ”א מתקיימות שתי האופוזיציות האחרונות בין שבתאי-אורנוס: ההשפעות החיוביות יהיו במיוחד בקיץ ובסתיו.
התוצאה ארגון מחדש של סדר עדיפויות, חשיבה מחדה, מערכות יחסים חדשות, חזון חדש, גישה חדשה. ברמת המאקרו, האופוזיציה מביאה קשיים פוליטיים ומנהליים, הפרעות בתפקוד המוסדי, סיבוכים כלכליים ופיננסיים, חוסר ביטחון, חוסר יציבות. ברמה האישית, זה מביא לחוסר ארגון, הרס של מערכות ערכים, חוסר התמדה, תאונות, במיוחד עבור מזלות כמו בתולות, מזל דגים, מאזניים וטלה ואז עבור למזל גדי, סרטן, מזל תאומים וקשת.


מספר הצפיות בעמוד זה: 4,464

הורוסקופ תשפ”א כל המזלות